In Kring Deurne zijn diverse adviseurs werkzaam in de afdelingen.

Hieronder treft u een overzicht. 

februari 2018

Ouderen Adviseurs

M/V Initialen Tus

Voeg

Achternaam Adres Post-

code

Plaats E-mailadres Telefoonnr. Afdeling Start

jaar

Bond
Mevr. A.L.M. van Driel-Palar Korenbloem 17 5754 SH Deurne a.driel59@chello.nl 0493-313782 Deurne

Centrum

  KBO
Dhr. J.J.J. van Geffen Kuilheuvel 4 5751 EC Deurne jjjvgeffen@hotmail.com 0493-316328 Deurne

Centrum

  KBO
Mevr. J.E.S.   Engelen-
Velthoven
Liesselseweg 203 5753 PN Deurne annie.engelen@kpnmail.nl 0493-320384

06-12787187

Deurne St.Jozef   KBO
Dhr. J.J. van Geffen Kuilheuvel 4 5751 EC Deurne jjjvgeffen@hotmail.com 0493-316328 Deurne West   KBO
Dhr. C.   Hilgersom Ds.Swaluestraat 11 5759 RL Helenaveen c.hilgersom@planet.nl 0493-539882 Helenaveen   KBO
                       
                       
                       
Mevr. J.H.C.   Otten-Koolen Warande 5 5752 AE Deurne

Walsberg

aotten@upcmail.nl 0493-317300 Deurne
Walsberg
  KBO
 Dhr. W.M.H.C.G   Senders Eekhof 5 5752 AB Deurne w.senders47@upcmail.nl 0493-314678 Deurne
Walsberg
  KBO
Mevr. E.M.
Els
  Verbeek-
Goossens
Mgr. Berkvenstraat 30 5757 BK Liessel c.verbeek81@upcmail.nl 0493-342270

06-29414307

Liessel 2016 KBO
Dhr. G.A.A.

Gerard

  Hendriks

 

Kieboom 1a 5757BX Liessel ghgh.lsl@upcmail.nl 0493-342060 Liessel 2017 KBO
                       
                       

 

Belasting Invul Hulpen

M/V Initialen Tus.
voeg
Achternaam Adres Postcode Plaats E-mailadres Telefoonnr. Afdeling Start

jaar

Geboorte
datum
Dhr. G.M.A.

Gerard

  Geurts Hofstraat 40 5751 AZ Deurne g.geurts993@chello.nl     ????? 0493315188 Deurne

Centrum

   
Dhr. H.C.A.

Harrie

van Arendonk Burgemeester van

Beekstraat 3

5751 KH Deurne hvanarendonk@tiscalli.nl

 

0493313581 Deurne

Centrum

   
Dhr. J.

Jac

van den Eijnden Rijn 10 5751 TZ Deurne jac.vd.eijnden@chello.nl 0493316358 Deurne

Centrum

   
Dhr. P.L.M.

Peter

van Dijnen Hagelkruisweg 25 5751 RM Deurne petervandijnen@hotmail.com 0493319776 Deurne

Zeilberg

2013 13/9/54
Dhr. P.F.

Piet

  Coolen Peellandsingel 10 5754 GC Deurne pfcoolen@chello.nl 0493314236 Deurne

Zeilberg

2013 2/7/45
Dhr. K. C.   Kusters Gevart van

Doernestraat 22

5751 ML Deurne coku@chello.nl 0493314749 Deurne

St.Jozef

   
Dhr. W.M.H.C.G
wim.
Senders Eekhof 5 5752AB Deurne w.senders47@upcmail.nl 0493314678 Deurne

Walsberg

   
Mevr. J.H.C.   Otten-Koolen Warande 5 5752 AE Deurne aotten@upcmail.nl 0493317300 Deurne

Walsberg

   
Dhr. P.A.J.M.
Paul
  Nieuwendijk Batspade 32 5754 HB Deurne nieuwendijk78@zonnet.nl 0493311446 Deurne

St.Jozef

   
Dhr. P.A.M.
Paul
  Meddens Vlierdenseweg 152 5756 AC Vlierden marmed@iae.nl 0493310707 Vlierden    
                       
Mevr. W.G.   Bekx-van der Wallen Pater Aartsplein 32 5757 DZ Liessel wgbex@hotmail.com 0493341855 Liessel    
Mevr. M.A.H.C.
Mariette
  Corstens Hazeldonkseweg 3 5757 SL Liessel corstens.goossens@wxs.nl 0493842121

0629389483

Liessel   1/5/55
                       
Dhr. W.L.J.   Jans Dorpsstraat 45 a 5758 AN Neerkant w.jans@chello.nl 0774662093 Neerkant    
Dhr. L.A.
Leo
  Bukkems Dorpsstraat 66a 5758AS Neerkant l.bukkems2@upcmail.nl        0774661961 Neerkant    
Man P.A.J.M.
Paul
  Nieuwendijk Batspade 32 5754 HB Deurne nieuwendijk78@zonnet.nl 0493311446 Deurne West   ???
                       

 
Clientondersteuners 19-06-27

Geslacht Initialen Tus

voeg

Achternaam Adres Post-

code

Plaats E-mailAdres                      Telefoonnr. Afdeling Start

jaar

Bond
Man J.J.J. van Geffen Kuilheuvel4 5751EC Deurne jjjvgeffen@hotmail.com 0493-316328 DeurneC 2015 KBO
Vrouw J.W.M.   Luijten-vanHal Heldenseweg6 5759RP Helenaveen w.luijten50@kpnmail.nl 0493-539524 Helenaveen 2015 KBO
Man Gerard   Wolters Berkmortel 36 5751 RK Deurne berkmortel36@hotmail.com 06 21955523 Zeilberg 2019 KBO
Vrouw     Jacqueline Jansen Zonnedauw 10,   Deurne jacqueline.jansen@tele2.nl

 

0493 310177 Deurne 2019 KBO
Vrouw Lia van der Star Teunisbloem 1 5754 SD Deurne liavanderstar@gmail.com 06 40398427 Deurne 2020  

 

Thuis Administrateur

M/V Initialen Tus

Voeg

Achternaam Adres Post-

code

Plaats E-mail Adres Telefoonnr. Afdeling Start

jaar

Bond
Vrouw J.H.C.   Otten-Koolen Warande 5 5752 AE Deurne aotten@upcmail.nl 0493-317300 Deurne Walsberg   KBO
                       
Dhr. G.A.A.

Gerard

  Hendriks

 

Kieboom 1a 5757BX Liessel ghgh.lsl@upcmail.nl 0493-342060 Liessel 2017 KBO
                       

stand van zaken februari 2018

 

Terug naar de startpagina